Dragon Ball

Najlepsza Gra pbf Dragon Ball. Zostań wojownikiem

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Zapraszam do rejestracji. Każda pomoc mile widziana.Każda pomoc zostanie nagrodzona.

#1 2010-08-01 17:58:09

Songo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 66
Punktów :   

Regulamin Przygód

Przygody prowadzą tylko MG czyli mistrzowie gry. W przygodach wy piszecie co myślicie lub robicie albo mówicie czy coś wykonujecie itd. MG odpowiadają za świat który  ma występować w waszych przygodach.
MG można zostać tylko po przez ukończenie testu na MG do którego trzeba się zapisać. Nie możecie zdawać testu dopóki admin nie zaakceptuje waszego podania.Testy może prowadzić tylko administrator lub mod.
Każdy MG powinien rozdawać lvl rozsądnie tylko po pokonaniu jakiegoś przeciwnika np. Songo vs Ciasto
walkę wygrał Songo wiec  songo +1lvl. Gdy w walce walczy więcej niż  gracz i przeciwnik to level powinien być rozdany na tych wojowników np. Songo i Ciasto vs Vegeta i Trunks, walkę wygrywają Songo i ciasto więc Songo +0.50lvl,Ciasto +0.50lvl.  jeszcze inny przykład Songo,Ciasto,Vegeta vs Trunks, walkę wygrywają
Songo,cisato.vegeta, więc Songo +0.33, Ciasto +.033, Vegeta +0.33. Więc MG powinien dawać rozsądnie lvl.
Level można dostać za specjalny trening u mistrza lub za walkę. Za walkę z słabym przeciwnikiem można dostać od +0.10lvl do +0.50lvl. Za walkę z średnim przeciwnikiem możemy dostać od +0.50lvl do +1lvl. Za walkę z silnym przeciwnikiem możemy dostać od  +1lvl do 2lvl. Jak ktoś by się oburzył że tak mało czy co to ja mu to wytłumaczę. Np. jak za walkę ktoś dostał by 10lvl to by była przesada bo po 10 walkach czy co miałbyś 100lvl więc musimy dawać umiarkowanie  lvl.Gdy ktoś chcę zmienić MG musi napisać w prośbach lub w ogłoszeniach dla administratora i w nieobecnościach stworzyć nowy wątek np. Chcę zmienić MG. I tam piszemy powód czemu chcemy zmienić MG. Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania to proszę pisać w pytaniach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutokunek.pun.pl www.ekonomiapt.pun.pl www.centrumcs.pun.pl www.illuminati.pun.pl www.ppkw.pun.pl